top of page

Můj příběh...

Teprve osobní zkušenost mě utvrdila v tom, že náš životní příběh a naše zdraví jsou odrazem našeho vnitřního nastavení, které se formuje od útlého dětství. Ten, kdo se rozhodne odhalit své vnitřní nastavení a prozkoumat své dětství, má příležitost poznat sám sebe a kráčet svoji cestou. 

To jsem já, O mně, Můj příběh, Mgr. Pavla Sabolová

To jsem já

Jsem Pavla, průvodce osobního rozvoje, lektorka, manželka a máma dvou již dospělých dětí. Ke své práci jsem se dostala cestou svého života. Po absolvování střední zdravotnické školy a dvouleté praxi v nemocnici na JIP jsem nastoupila na Univerzitu Palackého v Olomouci a své pětileté studium ukončila státní zkouškou ze Somatologie, Ošetřovatelství a Psychologie. Dlouhodobě jsem pracovala u zahraniční farmaceutické firmy, externě jsem přednášela na VOŠ zdravotnické.

20220723_111212_edited_edited.jpg

Moje cesta

Zdravotnictví bylo mým povoláním, psychologie je jeho nedílnou součástí a zároveň mým velkým koníčkem. Přečetla jsem řadu knih, absolvovala rozvojové workshopy. Velmi jsem se zajímala o oblast psychosomatiky, hledala odpovědi na otázky a hlavně souvislosti mezi onemocněním člověka a jeho životním příběhem. Mé zdravotní problémy a můj osobní příběh mě vedly k hloubkové práci na sobě, absolvovala jsem výcvik Hlubinné přestrukturace a sama na sobě jsem zažila pocit poznání sebe sama. 

Moje cesta, O mně, Můj příběh, Mgr. Pavla Sabolová
bottom of page